logo-canfield-site

VECTRA WB360 je jediný na světě 3D celotělový robotický skenovací systém. Tento unikátní systém je navržen speciálně pro dermatologii. Narozdíl od konkurenčních 2D systémů nabízí VECTRA WB360 jako jediný fotografie celého povrchu kůže v makro rozlišení, celé tělo je nasnímané za 1 fotografii, proto výrazně zkracuje práci (nafocení celého těla u běžných 2D systémů je otázku až 30-45 minut. Plně integrovaný software umožňuje lékaři mapování, měření a sledování lézí a zpřesňuje tak záznam a monitoring kůže pacienta.

CANFIELD USA®

Digitální dermatoskopické systémy americké společnosti CANFIELD není třeba představovat. Jedná se o absolutní světovou špičku v digitální dermatoskopii s více než 2 500 klinickými studiemi. Společnost CANFIELD USA vyvíjí kompletní sortiment od ručních digitálních dermatoskopů, přes robotické skenovácí systémy znamének až po jediné na světě automatické plně 360° 3D systémy VECTRA. Výběrem vybavení společnosti CANFIELD dostáváte na své pracoviště to nejlepší možné vybavení, které nemá ve světě konkurenci.

Kompletní řešení:

3D model, detailní fotografie, prohledávatelné atributy a poznámky poskytují klinickou historii pro každou lézi pacienta.

screen-tagging

Unikátní Software:

Software umožňuje kompletní správu a historii všech automaticky nalezených lézí klienta. Díky 3D systému znamená tento záznam co největší přesnost ve vyhodnocování lézi, jelikož v klasických dermatoskopických 2D systémech nelze spolehlivě určit závadnost dané léze.

screen-dashboard

Software DermaGraphix®:

Software DermaGraphix® následně umožňuje jednoduché porovnání změn jednotlivých znamének.

screen-surveillance

Pouze jediná fotografie:

Narozdíl od klasických 2D systémů není zapotřebí složitě fotit celého klienta v několika fotografiích. 3D systém VECTRA VW360 nafotí prakticky celý povrch Vašeho klienta pouze v 1 fotografi, díky tomu systém šetří 30-45 minut Vašeho času.

dermagraphix-step-1-2

Lokalizace léze na těle pacienta.

dermagraphix-step-3

Možnost ultra vysokého zvětšení léze.

overview-logo

Nepotřebujete automatické 3D skenování celého těla, ale zajimá Vás další řešení skenování celého těla pro dermatologii? Vyzkoušejte systém IntelliStudio.

Proč si zvolit přístroje CANFIELD USA?

Proč jsou přístroje výrobce CANFIELD tak unikátní, jaké jsou jejich další výhody? Čtěte níže!

0x
Klinických studií.
0
Světová jednička v zobrazovacích systémech.
0
Světových distributorů.
0x
Typů snímacích přístrojů.