Divize BP Medical se zabývá prodejem a servisem přístrojových technologií pro kliniky plastické chirurgie, dermatology, gynekology, fyzioterapeuty atd.

Doufáme, že se zařadíte mezi naše desítky spokojených zákazníků.

Značky které zastupujeme:

Vycházíme z výhradních zastoupení světových výrobců zdravotnické techniky z České republiky, Německa, Itálie, USA atd., kteří patří mezi leadery ve svých oborech.

Fotografie z kongresů a veletrhů:

Showroom:

logo2016

Adresa: Jungmannova 26/15, Praha 1, 110 00

Tel.: 226 002 307 (Po – Pá 9.00 – 17.00)

E-mail: info@bp-medical.cz

Naše motto je “Kvalita, spolehlivost, zkušenosti”

díky kterému jsme se stali jedním z předních dodavatelů prémiových přístrojových technologií s rychlou návratností vložené investice v České i Slovenské republice.

Proč si vybrat nás?

Proč jsou další desítky zákazníků s námi spokojení? Čtěte více níže.

100% bezpečnost

Všechny přístroje jsou certifikovány, neustále testovány a splňují veškeré právní předpisy vyžadované evropskými normami.

Přístroje splňují:

Přístroje splňují normy Směrnice Rady 93/42/EEC o zdravotnických prostředcích a Nařízení vlády č. 336/2004 Sb. kterým se stanoví technické požadavky na zdravotnické prostředky a splňují tak nejpřísnější bezpečnostní normy a nařízení.

Registrace

Jsme vedeni jako dovozce Zdravotnických prostředků u Ministerstva zdravotnictví ČR.

Notifikace

Všechny naše přístroje byly notifikovány u Ministerstva zdravotnictví ČR. Většina našich přístrojů disponuje také FDA certifikací.

Účinnost

Klinické hodnocení našich zdravotnických přístrojů jsou zpracována nejčastěji v Mezinárodním centru klinického výzkumu ICRC Fakultní nemocnici u Sv. Anny v Brně

Klinické studie

Nabízíme pouze kvalitní, spolehlivé a účinné přístroje prokázané klinickými studiemi.

Kompletní péče

Cena přístroje obsahuje: doprava, instalace, zaškolení personálu a vystavení certifikátů, tvorba letáčků a dárkových poukazů s Vaším logem, marketingové a právní poradenství týkající se legilastvního rámce provozování jednotlivých přístrojů atd.

Dodáním přístroje naše práce nekončí.

I možná proto navazujeme s našimi zákazníky dlouhodobé přátelské vztahy a zákazníci se k nám rádi vracejí.

Servis

Samozřejmostí je poskytnutí záručního i pozáručního servisu. Součástí záruky může být záruční doba až na 5 let včetně zapůjčení náhradního přístroje do 24 hodin.

Servisní oddělení

Disponujeme vlastním servisním oddělením, jsme neustále školeni na servis našich přístrojů přímo u výrobců v zahraničí. Jsme registrovaní jako společnost opravňující provádět servis lékařských přístrojů u Ministrstva zdravotnictví.

Exkluzivní zastoupení

Vycházíme z výhradních zastoupení výrobců zdravotnické techniky - leaderů ve svých oborech.

Zastupujeme značky

Jako jsou Zimmer Medizin Systeme, Ilooda, ARC Laser Germany, Beaming USA, Lemi Italia, Wtech laser.

Vyzkoušení přístroje

Ověřte si vynikající výsledky těchto přístrojů přímo na Vašich pacientech. Chápeme, že investice do nového přístrojového vybavení může být velice nákladná, proto možnost vyzkoušení přístroje na Vašem pracovišti bereme jako prioritu. Doba zapůjčení se pohybuje od 7-14 dní, instalaci, zaškolení, dopravu a všechny další náklady máte od nás zdarma.

Informujte se

u svého obchodního zástupce a domluvte si termín zapůjčení do Vaší ordinace již dnes.

Ty nejnovější technologie

Vystavujeme na největších lékařských kongresech, sympoziích a veletrzích v ČR a SR.

Zúčastňujeme se

Největších světových kongresů a veletrhů jako jsou např. IMCAS v Paříži, Medica v Düsseldorfu, AMWC atd., abychom Vám nabízeli pouze ty nejnovější světové technologie.

Reference od našich zákazníků: naše zákazníky považujeme za své přátele, neméně stejný pocit mají z naší spolupráce také oni.

Další reference od našich klientů na naší společnost si můžete přečíst níže.

Firmu BP Medical mohu jen doporučit.
S lékařskými přístroji, které mi dodali mám ty nejlepší zkušenosti.
Spolupráce zde nekončí dodáním přístroje a zaškolením, ale v případě jakýchkoli nejasností nebo problémů poskytují prakticky okamžitý servis nebo zjistí dodatečně další informace u výrobce.
S jejich přístupem a jednáním jsem také velmi spokojena.
Tuto firmu všem doporučuji..
MUDr. Dagmar Větěchová, Dermacentrum Plus
Jsem velmi spokojen se spoluprací s korporací BP Medical. Mám velmi dobré zkušenosti s lékařským přístrojem dodaným touto korporací. Jako velice pozitivní hodnotím vstřícnost a flexibilitu, se kterou tato korporace pracuje, počínaje dodáním lékařského přístroje a prvotním zaškolením a konče připraveností reagovat na další dotazy či požadavky na případný servis.
MUDr. Emil Sabotinov, ORL Ordinace Sabotinov s.r.o.
Firma BP MEDICAL v sebe spája nadštandartnú kvalitu ponúkaných prístrojov a služieb s príjemnou spoluprácou a maximálnou ochotou, preto ju môžem každému len odporúčať.
MUDr. Petra Mečiarová, Medermis s.r.o.

Vyzkoušejte zdarma naše lékařské přístroje do Vaší ordinace.

Ověřte si vynikající výsledky těchto přístrojů přímo na Vašich pacientech. Chápeme, že investice do nového přístrojového vybavení může být velice nákladná, proto možnost vyzkoušení přístroje na Vašem pracovišti bereme jako prioritu. Doba zapůjčení se pohybuje od 7-14 dní, instalaci, zaškolení, dopravu a všechny další náklady máte od nás zdarma.

Mám zájem o zapůjčení!
0
Přístrojů k vyzkoušení
0
km měsíčně cestují naši zástupci za Vámi
0
Hodin na cestách
0
Šálků kafe