Transplantace vlasů SMARTGRAFT®.

Jsme exkluzivní distributor přístroje pro transplantace vlasů SMARTGRAFT z USA. SMARTGRAFT je unikátní přístroj pro vlasovou transplantaci který zrychluje celý proces transplantace a zvyšuje uchycení vlasových štěpů až o 30%.

 

Obecně o přístrojích SMARTGRAFT®:

Přístroj SMARTGRAFT vznikl v USA na základě dlouholetého výzkumu a aplikace transplantace vlasů plastickými chirurgy. Jedná se o semi-automatický přístroj který zrychluje až o 50% odběr vlasových štěpů a zvyšuje úspěšnost uchycení vlasů až po 30%. Zvolte si pro své zdravotnické zařízení metodu, která má na nezávislém hodnocení REALSELF hodnocení klientů vyšší jak 90%!

Přístroj SMARTGRAFT zrychluje proces odběru vlasových štěpů tím, že odebírá vlasové štěpy do sterilního kontejneru. V tomto kontejneru dochází k podchlazení vlasových štěpů a zároveň jejich automatické vlhčení. Díky tomu nedochází k vysušování vlasových štěpů a zároveň jsou vlasy skladované v optimální teplotě pro jejich lepší životnost při následném procesu transplantace. Přístroj také automaticky počítá vlasové štěpy.

Bezpečnost a také lepší životnost vlasů zajištůje automatický sací systém, který vlasy odvrtá a jemně odsaje. Díky tomu nedochází k poškození kořínku vlasu jako je tomu u klasické punchové metody.

Použití přístroje:

Pro použití přístrojů SMARTGRAFT zajištujeme pro českou a slovenskou republiku oficiální školení lékaři kteří přístroj SMARTGRAFT využívají při své každodenní práci.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.smartgraft.com

Jaké jsou výhody přístroje SMARGRAFT®?

Proč jsou přístroje SMARTGRAFT® tak unikátní, jaké jsou jejich další výhody? Čtěte níže!

0%
Rychlejší zákrok.
0%
Vyšší úspěšnost zákroku.
0%
Spokojenost klientů

Video:

Video:

Video:

Video:

Video:

Video:

Video:

Video: