Lékařské lasery BP MEDICAL

V nabídce společnosti BP MEDICAL naleznete lékařské lasery pro všechny lékařské obory. Specializujeme se na dodávku laserů pro dermatologii, gynekologii, plastickou chirurgii, ORL, fyzioterapii, cévní chirurgii atd.

Lékařské lasery jsou založené na technologiích CO2 laseru, diodového laseru, Q-Switch Nd: YAG laseru, KTP laseru o různých vlnových délkách.

Lékařský laser FRAXIS CO2

Použití: dermatologie, gynekologie, chirurgie, ORL

Indikace: operační a vyporizační výkony, vaginální rejuvenace, léčba inkontinence, frakční resurfacing, odstranění vrásek, jizev, pigmentace

Vysokovýkonný 30W bezlampový CO2 lékařský laser s frakčním, operačním SmartSurgi a gynekologickým GynoLaser aplikátorem. Prémiový laser bez kompromisů nově také s GynoLaser aplikátorem umožňujícím vaginální rejuvenaci, léčbu inkontinence atd. Nový operační SmartSurgi aplikátor disponující fokusovaným zoomem umožňuje změnu velikosti spotu přímo na hlavici přístroje.

Více informací!

Diodový laser EPILIA

Použití: dermatologie, gynekologie, plastická chirurgie

Indikace: epilační laser

Diodový lékařský laser postavený na ověřené technologii diody o vlnové délce 808nm. Jako jediný diodový laser na světě doplněný také o radiofrekvenci, která zvyšuje účinky ošetření. Unikátní bezpečnostní prvky, vysoký výkon a vynikající zpracování přístroje dělají z přístroje EPILIA jeden z nejprodávanějších diodových laserů.

Více informací!

Q-Switch ND Yag laser PASTELLE

Použití: dermatologie

Indikace: odstranění tetování a pigmentací, melasma, otova névu, ošetření onychomykózy, omlazení pokožky

Univerzální. Výkonný. Stabilní. Spolehlivý – poznejte absolutní nový zlatý standard v Q-Switch ND Yag laserech na světě. .PASTELLE – schválený FDA, vysokovýkonný Q-Switch ND YAG laser disponuje absolutně nejvyšším výkonem na trhu. Autokalibrační funkcí, 4 vlnovými délkami, nejkratším trváním pulzu a absolutně rovnoměrným povrchem spotu vytváří laser PASTELLE dosud novou kategorii v Q-Switch ND Yag laserech vůbec.

Více informací!

Lékařský laser diodový WOLF 980nm

Použití: dermatologie, plastická chirurgie, ORL

Indikace: operační výkony, laserová liposukce, endovaskulární zákroky, odstranění chrápání

Německý lékařský laser WOLF o vlnové délce 980nm najde své uplatnění v mnoha lékařských oborech. Hlavní indikací tohoto laseru je laserová liposukce, neméně důležité jsou také operační výkony, či vaskulární zákroky. Laserový paprsek je vedený optickým vláknem, které umožňuje velmi precizní práci a ovládání.

Více informací!

Lékařský laser diodový WOLF 1470 nm

 

Použití: cévní chirurgie

Indikace: endovaskulární zákroky

Laser WOLF s vlnovou délkou 1470 nm je primárně určený pro endovaskulární zákroky. Tato vlnová délka je totiž vysoce absorbována vodou v tkáni.Lasery Wolf fungují na principu optického vlákna, které je pro použití endovaskulárních zákroků radiální. Tím je zabezpečena dodávka energie kolem celého vlákna v 360°.

Více informací!

Lékařský cevní laser IRIS

Použití: dermatologie (cévní laser)

Indikace: rosacea, teleangiektázie, oheň, pavoučkové névy, angiomy, lentigo, melanotická makula,

Laser IRIS je unikátní cévní laser s frakčním scannerem, či standardním operačním aplikátorem s nastavitelnou velikostí spotu. Disponuje výkonným kontaktním chlazením, vysokým výkonem (dlouhý pulz) a optimální vlnovou délkou 532 nm pro cévní zákroky.

Více informací!

Vyzkoušejte zdarma naše lékařské lasery do Vaší ordinace.

Ověřte si vynikající výsledky těchto přístrojů přímo na Vašich pacientech. Chápeme, že investice do nového přístrojového vybavení může být velice nákladná, proto možnost vyzkoušení přístroje na Vašem pracovišti bereme jako prioritu. Doba zapůjčení se pohybuje od 7-14 dní, instalaci, zaškolení, dopravu a všechny další náklady máte od nás zdarma.

Mám zájem o zapůjčení!
0
Přístrojů k vyzkoušení
0
km měsíčně cestují naši zástupci za Vámi
0
Hodin na cestách
0
Šálků kafe