Prémiový přístroj na technologii vysoce-výkonného fokusovaného ultrazvuku – tzv. HIFU zasahující až do SMAS vrstvy (4,5 mm pod pokožku).

Nejvyšší energie v nejkratším pulzu na trhu, velké spektrum klinických studií, stabilní výkon, carthridge s dlouhou životností, funkcí ultrazvuku (tzn. ultrazvukový náhled který zajišťuje bezpečné ošetření narozdíl od konkurenčních přístrojů) a nízkými náklady na provoz – to je DOUBLO od společnosti HIRONIC.

 

Obecně o přístroji DOUBLO:

Přístroje DOUBLO jsou prémiové lékařské přístroje společnosti HIRONIC, které posouvají technologii HIFU (vysoce fokusovaného ultrazvuku) na novou úroveň. Řada přístrojů DOUBLO zahrnuje i nový model DOUBLO, který umožňuje ošetření jak na obličeji, dekoltu, tak na těle se speciální cartridge.

Technologie HIFU proniká až do platysmy v hloubce 4,5 mm v podkoží, tedy do místa které mohlo být dříve řešeno pouze chirurgickým faceliftem. Klient se zhruba hodinu po zákroku může zařadit do svého denního života. Jedná se o metodu, kdy je ve většině případů dostačující pouze 1 ošetření. Výsledný liftingový efekt je zapříčeněný normotvorbou kolagenu v podkoží. První výsledky může klient pozorovat v prvních 2-3 měsících, výsledky se dále zlepšují i po 3. měsíci po zákroku.

Použití přístroje:

  • facelifting na obličeji a krku
  • vypnutí pokožky na těle

Klinické studie ke stažení:

Jie Hoon Kim, M.D – Doublo vs Ulthera

Jaké jsou výhody přístrojů DOUBLO?

Proč jsou přístroje DOUBLO tak unikátní, jaké jsou jejich další výhody? Čtěte níže!

0x
Až 3x rychlejší pulz.
0mm
kanálový ultrazvuk náhledu.
0mm
Průnik do tkáně.
0
Pulzů životnost cartridge.

 

Pouze bezpečné ošetření

Nedoporučujeme ošetření HIFU přístroji bez kvalitního zobrazovacího systému. Pouze přístroje Doublo a Ulthera disponují zobrazovacím systémem s vysokým rozlišením díky kterému lékař může spolehlivě určit do jaké hloubky HIFU ošetření pronikne. Bez tohoto zobrazovacího ultrazvukového systému je ošetření HIFU technologií nebezpečné.

 

 

Velmi rychlý pulz v dané hlavici.

Snadno vyměnitelné a nejtenčí cartridge na trhu. Přesný a rychlý scanner s robotickou technologií. Technologie, která Vám ušetří čas ošetření.